RelaxMax 1,5 kg

Věrnostní sleva
relax

Pro zlepšení koncentrace regeneraci nervových funkcí i svalové práce.

Můžeme doručit do:
23.7.2024
898 Kč / ks 30 Kč / 50 g
Skladem

Pro zlepšení koncentrace, regeneraci nervových funkcí i svalové práce pro všechny kategorie koní od věku 12 měsíců.

Obsahuje hořčík v organické formě, který je organismem nejlépe využitelný a nezbytný pro jakýkoliv pohyb a výkon. Udržuje funkčnost svalů a nervů, stabilní srdeční rytmus a zdravý imunitní systém. Komplex vitaminu skupiny B se podílí na obnově všech tělesných tkání, látkové výměně a produkci energie, také metabolismu cukrů, tuků a aminokyselin. Důležitý je též k činnosti srdce a nervového systému.
L- Tryptophan esenciální aminokyselina se v krevním oběhu se za přítomnosti vitaminu B6 mění na serotonin, který jako přenašeč nervových vzruchů působí v CNS. Jeho nedostatek může způsobit změny nálad, deprese a především poruchy koncentrace.

Probiotický kmen Alltech Yea sacc®1026 saccharomyces cerevisiae využívá škodlivé látky způsobující nadměrné překyselení trávicího traktu. Vytváří ideální prostředí pro růst a rozmnožování potřebných buněčných mikroorganismů, které zajišťují trávení a vstřebávání živin z krmné dávky.
Multiminerální komplex zvápenatělých mořských řas
, pro ochranu povrchu žaludeční sliznice a neutralizaci žaludečních kyselin, s pomalým nástupem účinku a s prodlouženým působením, pomáhá eliminovat problémy žaludečních vředů, které se vyskytují až u 82 % sportovních koní. Díky speciální struktuře má doplněk výbornou schopnost dlouhodobě regulovat hladinu žaludečních kyselin a tím podpořit začátek správného zažívání.

Meduňka lékařská je používána pro své schopnosti navození klidu u potíží způsobených nerovnováhou nervového systému. Uvolňuje napětí hladkého svalstva a příznivě ovlivňuje trávicí soustavu.
Mateřídouška obecná vhodná při dysmikrobiálních poruchách trávení, zvyšuje obranyschopnost organismu, posiluje nervový systém, působí proti podrážděnosti. Terapeutickou účinnost zabezpečuje spasmolytický účinek silice a stimulace vylučování žaludeční šťávy a trávicích enzymů.
Šišák bajkalský – významný relaxant, který se používá při funkčních poruchách nervové soustavy i jako prostředek pozitivně ovlivňující hypertenzi.

U doplňkového krmiva, které působí na nervový systém, je třeba zhodnotit vyvážené složení krmné dávky, ve které hodnotíme množství a druh sacharidů, tuků a bílkovin, načasování a formu tréninku s ohledem na využití koně, způsob ustájení.

Složení: multiminerální komplex 27 %, vápník 6,7 %, hořčík 7,7 %, sodík 0,1 %. YEA-SACC ®1026 Saccharomyces cerevisiae, kyselina L askorbová, L-tryptofan, ostropestřec mariánský plod, mateřídouška obecná, meduňka lékařská, šišák bajkalský, thiamin hydrochlorid, pantothenan vápenatý, niacin, riboflavin, pyridoxin-hyrochlorid, kyselina listová, inositol, kyanokobalamin.

Nutriční doplňkové látky v 1 kg: aminokyseliny: L-tryptofan 40 g.
Zootechnické doplňkové látky: mikroorganismy:
Saccharomyces cerevisiae CBS 493,94 - 1,67x1010CFU/1 kg.

Doporučené dávkování:
50 g na den pro koně o hmotnosti 550 – 600 kg.

POZOR může být v rozporu z pravidly FEIviz. aktuální přehled zakázaných látek.

Balení:
1500 g

Kategorie: NERVOVÝ SYSTÉM
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 18.1.2021
+ super kvalita
+ šikovné balení s odměrkou