Dromy Játřík 1,5 kg

Věrnostní sleva
játřík

Pro účinnou detoxikaci a regeneraci jater.

Můžeme doručit do:
21.5.2024
681 Kč / ks 23 Kč / 50 g
Skladem

Doplňkové krmivo pro koně je zaměřeno na detoxikaci a regeneraci organismu a odvod kyselin, toxinů a balastních látek z těla.
Aktivuje hlavní detoxikační okruhy - játra, ledviny, plíce, tlusté střevoDoporučuje se užívat po léčbě ATB, NSAD, zánětech trávicího traktu, pooperačních a poúrazových stavech, vysoké sportovní zátěži, ekzémech, alergiích, kožních onemocněních. Vhodné pro stresované a starší koně.
Biologicky aktivní komplex zlepšuje využití látek obsažených v krmné dávce, podporuje a zkracuje medikamentózní léčbu, zlepšuje trávení, peristaltiku žaludku a střev. Fyzická i psychická pohoda koně úzce souvisí se zdravým zažíváním a správnou funkcí jater.

Ostropestřec mariánský extrakt – obsahuje velké množství aktivních látek silybin, silydianin, silychristin, chrání a posiluje jaterní buňky a podporuje jejich obnovu. Je mocným antioxidantem, brání poškození buněk a zlepšuje trávení tuků. 
Yucca shidigera extrakt – příznivě působí na metabolismus buněk vylučujících trávící enzymy, zlepšuje zažívání, využití a vstřebávání potravy.

Alltech YEA SACC ®1026 - probiotické mikroorganismy pro obnovu přirozené rovnováhy střevní mikroflóry a podporu vstřebávání živin.

Ascophyllum nodosum – přírodní zdroj vitaminů, organicky vázaných prvků.
DL-Methionin - detoxikační i antioxidační aminokyselina, zdroj nezbytné síry, pomáhá z organismu odstraňovat volné radikály a těžké kovy.
Urtica dioica - Kopřiva dvoudomá - má zcela mimořádné působení na metabolizmus a fyziologické funkce, zlepšuje látkovou výměnu, napomáhá při čištění organismu, zejména v oblasti krve, ledvin a jater, působí pozitivně při nedostatku železa v krvi.

Doplňkové krmivo v granulované formě pro: podporu regeneraci jater, podpora detoxikace organismu po sportovní sezóně, indikace po onemocnění, aplikaci ATB, NSAID, pro koňské seniory

Složení v kg: ostropestřec mariánský plod, nigella sativa, curcuma longa L., YEA-SACC ®1026, řepík lékařský, kopřiva dvoudomá, Silymarin extrakt, heřmánek lékařský, ascophyllum nodosum, Yucca shidigera extrakt , pampeliška kořen, DL-methionin.

Zootechnické doplňkové látky v kg:
Látky zvyšující stravitelnost, stabilizátor střevní flóry, mikroorganismy:

Saccharomyces  cerevisiae CBS 493,94 -33x109CFU/1 kg.
Nutriční doplňkové látky - aminokyseliny: DL-methionin 2,9 %.
 
Doporučené dávkování:
75 g na den pro koně o hmotnosti 550-600 kg.

Balení:
1500 g

Kategorie: TRÁVÍCÍ APARÁT

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: