Dromy Gastroline 3 kg

Tip Věrnostní sleva
GASTROLINEN1

40 denních dávek pro podporu a regeneraci přirozené rovnováhy střevní mikroflóry, po antibiotické terapii, po-kolikových stavů.


Můžeme doručit do:
20.6.2024
1 079 Kč / ks 27 Kč / 75 g
Skladem

Doplňkové krmivo je určeno k redukci a prevenci stresových reakcí gastrointestinálního aparátu. Obsahuje symbiotický komplex živých kvasinkových kultur prebiotik určených k obnově a regeneraci přirozené rovnováhy střevní mikroflóry.

Zažívací trakt koně na vysoké dávky koncentrovaných krmiv není uzpůsoben, čímž se dostáváme do rozporu s využitím koně pro vrcholový sport. Doplňkové krmivo celkově obnovuje a udržuje optimální prostředí v trávicím traktu, umožňuje maximální využití složek krmné dávky, zlepšuje chuť k příjmu potravy a trávení vlákniny zejména u starších koní.

Gastroline přispívá k vybalancování těchto nepoměrů i u sportovních koní a pomáhá minimalizovat negativní vliv na trávicí trakt. Je současně zdrojem vysoce vstřebatelného, biologicky aktivního vápníku a také významným zdrojem důležitých minerálních látek a stopových prvků nezbytných pro celkové zdraví organismu. Doplňkové krmivo je určeno k redukci a prevenci stresových reakcí gastrointestinálního aparátu. Ochrana povrchu žaludeční sliznice a neutralizace žaludečních kyselin s pomalým nástupem účinku a s prodlouženým působením, pomáhá eliminovat problémy žaludečních vředů. Zvápenatělé mořské řasy rodu Lithothamnium mají zvláštní porézní voštinovou strukturu podobnou včelím plástům s velkou plochu povrchu (>10 m2) na 1g, díky které mají řasy výbornou schopnost dlouhodobě regulovat hladinu žaludeční kyselin  po dobu 4-6 hodin.

Probiotický kmen AlltechYea Sacc ®1026 využívá škodlivé látky způsobující nadměrné překyselení trávícího traktu. Vytváří ideální prostředí pro růst a rozmnožování potřebných buněčných mikroorganizmů, které zajišťují trávení a vstřebávání živin z krmné dávky.

Doporučujeme užívat: pro rychlou neutralizaci žaludečních kyselin, regeneraci žaludeční sliznice, podpora léčby žaludečních vředů, omezení stresových situací – způsobených přesuny na závody, výcvik, odstav hříbat, průjmová i zácpová onemocnění, antibiotická terapie, onemocnění trávicího traktu, po-kolikové stavy,
posílení imunity před zahájením sportovní sezóny.

Obnova mikrobiálního prostředí trvá 4 - 6 týdnů, užívání by nemělo být kratší, než je tato doba.

Složení:
Lithothamnium calcareum - zvápenatělé mořské řasy, 
Alltech YEA-SACC ®1026 Saccharomyces cerevisiae CSB 493.94, jablečná vláknina,
ostropestřecové semeno, premix bylin, ascophylum nodosum, yucca shidigera extrakt.
Zootechnické doplňkové látky v 1 kg: látky zvyšující stravitelnost, stabilizátory střevní flóry:
Saccharomyces cerevisiae CBS 493,94 - 6,6x1010CFU/1 kg.

Analytické složky v kg: 
protein: 12,3 %, tuky: 5,2 %, vláknina: 8,2 %, škrob 7,1 %, sacharoza 1,9 %, popel: 48,4 %, 
vápník Ca 13,9 %, hořčík Mg 2,2 %, sodík Na 0,35 %, fosfor P 0,35 %.

Doporučené dávkování:
75 g denně do krmné dávky pro koně o hmotnosti 550 – 600 kg.

Dávku je možno rozdělit do ranního i večerního krmení na 1/2.

Doplňkové krmivo bez dopingu, v souladu s pokyny FEI. Lze použít při soutěžích.
Balení:
3000 g

Kategorie: Pro koně
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KK Avatar autora | 15.10.2023
Maximálna spokojnosť, bolo mi to odporučené veterinárkou pre staršieho koňa s úbytkom váhy a pomohlo...
5
Avatar autora | 7.3.2023
+ Koníkovi prospiva

Koníkovi prospiva
5
MZ Avatar autora | 12.12.2022
Poník 27 let, cushing syndrom - medikace Prascend, skvělý účinek, až na přetrvávající problém s konečnikovou vodou. S tím nám úspěšně pomáhá právě tento výrobek.
5
Avatar autora | 13.6.2021
+ Kobylka po kolice. Co užíváme je v pohode. Na Dromy se určitě můžete spolehnout. Většinu produktu nakupují zde. Doporučuji