Mladý ječmen 500 g

Skvělá volba krmných dávek pro psy a kočky při nutričním nedostatku vlákniny, nadměrné produkci žaludeční kyseliny, projevující se zvýšeným požíráním trávy.

 

Můžeme doručit do:
23.7.2024
249 Kč / ks 5 Kč / 10 g
Skladem

Mladá ječmenná tráva z mladých výhonků ječmene je díky vyváženému obsahu živin, skvělou volbou krmných dávek. Psi a kočky instinktivně jedí čerstvou zelenou trávu, která je bohatá na vitaminy, minerály, enzymysekundární rostlinné sloučeniny a antioxidanty. Konzumace většího množství trávy je přirozená potřeba psa, která může být indikátorem nadměrné produkce žaludeční kyseliny, nutričního nedostatku vlákniny i dalších živin ve stravě. Použití mladého ječmene jako přirozeně zásadité potraviny má pro vašeho parťáka mnoho zdravotních výhod pro imunitní, trávicí systém a podporu látkové výměny

Mladý ječmen je bohatým zdrojem: 

Vitaminy a minerály: obsahuje vysoké množství vitaminů skupiny B, K, A důležitý pro zrak, imunitní funkce a zdraví pokožky, vitamin C působí jako antioxidant a podporuje imunitní funkce, kyselina listová je nezbytná pro tvorbu protilátek, podílí se na syntéze nukleových kyselin – DNA a RNA.
Z minerálních látek fosfor, hořčík, vápník, síra, sodík, zinek, železo, draslík pro zdraví kostí, funkci svalů a transport kyslíku krví.
Esenciální aminokyseliny: jsou stavebními kameny bílkovin, nezbytné pro růst a stavbu buněk, jejich regeneraci, produkci energie, imunitní systém.
Využitelné enzymy: jsou nezbytnými regulátory organismu kataláza, superoxiddismutáza (SOD) jsou klíčové buněčné antioxidanty zajišťující obranu proti oxidativnímu stresu a volným kyslíkovým radikálům.
Chlorofyl a flavonoidy, saponarin: antioxidanty pomáhají neutralizovat škodlivé volné radikály v těle. Vysoký obsah chlorofylu, podporuje detoxikaci organismu a látkovou výměnu.
Vláknina: pro zdravé trávení s podporou peristaltiky a pasáží zaživatiny. Vláknina prochází trávicím traktem, pročišťuje střeva a dodává objem stolici.
Podporuje růst prospěšných střevních bakterií a zdraví mikrobiomu. Je nezbytná pro regulaci krevního cukru a snížení rizika obezity u psů.

Složení: 100 % ječmenná tráva z mladých výhonků ječmene Hordeum vulgare bez přísad a konzervantů!
Analytické složky: protein: 21,70 %, tuk: 4,90 %, vláknina: 31,9 %.

Doporučené dávkování pro psa o hmotnosti 15 – 20 kg: 5 – 10 g denně do krmné dávky.
Může být smíchán s mokrým nebo suchým krmivem vašeho psa. 
Doporučené dávkování pro kočku o hmotnosti 5 kg: 3 - 6 granulek.


Balení: 500 g

Kategorie: PŘÍLOHY PRO BARFOVÁNÍ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: