Malina plod mletá 1 kg

Věrnostní sleva VÝPRODEJ
maliny

Pro podporu imunitního systému,
trávení a zchutnění krmné dávky.

Můžeme doručit do:
21.5.2024
109 Kč / ks 3 Kč / 30 g
Skladem

Maliny jsou dalším benefitním ovocem, které můžeme zahrnout do krmné dávky, pro jejich přirozený obsah živin a biologicky aktivních látek.

Obsahují širokou škálu antioxidantů jako je vitamin C a E, selen, betakaroten, lutein, lykopen zeaxantin a flavonoidy, které vykazují antioxidační účinky a pomáhají eliminovat volné kyslíkové radikály z těla.

Z dalších zdravotních výhod je to velmi nízký glykemický indexTo je dáno i vysokým množstvím vlákniny, která zabraňuje rychlému trávení a pomáhá předcházet vzestupu hladiny cukru v krvi. Důvodem je i skutečnost, že maliny jsou bohaté na třísloviny, rostlinné sloučeniny, které inhibují enzymy, které štěpí škroby. Nedávná studie na zvířatech uvádí maliny v krmné dávce s vysokým obsahem tuků, pomáhají snížit hladinu cukru v krvi a zlepšují odpověď na inzulín. Podpora růstu zdravých střevních bakterií, zlepšuje vstřebávání potravy.

Flavonoidy v červených malinách snižují intenzitu imunitní odpovědi a potlačují zánět. Vitaminy A, C, E a další antioxidační sloučeniny chrání kardiovaskulární systém před poškozením, které mohou způsobit volné radikály. Obsahují také draslík, který zlepšuje krevní oběh, krevní tlak a udržuje hladinu sodíku pod kontrolou.

Složení: Ostružiník maliník - Rubus idaeus
protein: 7,6 %, vláknina: 18,5 %, tuk 2,5 %.

Doporučené dávkování pro koně o hmotnosti 550 - 600 kg:
k prevenci: 30 g denně,
ke zlepšení kondice: 50 g denně.

Pro psa o hmotnosti 15 - 20 kg:
k prevenci: 2 g denně,
ke zlepšení kondice: 4 g denně.
Pro kočku 5 kg: 1/4 čajové lžičky denně.

Kategorie: Pro koně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: