Dromy Pulmonex 1,5 kg

Tip Věrnostní sleva
PULMONEX2

Pulmonex je granulované doplňkové krmivo pro koně s chronickým onemocněním dýchacích cest.

Můžeme doručit do:
20.6.2024
878 Kč / ks 29 Kč / 50 g
Skladem

Pulmonex je doplňkové krmivo s dobrou evidencí účinku u koňských alergiků pro podporu i regeneraci dýchacích funkcí koní s chronickým onemocněním dýchacích cest, u kterých se převážně jedná o alergickou odpověď imunitního systému, který přichází do kontaktu s organickými alergeny, jako jsou spory plísní, prvoci a mechanické částice prachu ze sena, slámy a prostředí stáje. Projevuje se častým zhoršeným dýcháním, suchým a neproduktivním kašlem, který v počátku neprovází výtok z nozder. Příčina alergické reakce je dána i aktuálním stavem imunitního systému koně.

Pulmonex je doplňkové krmivo s dobrou evidencí účinku u koňských alergiků. Obsahuje esenciální omega n-3 mastné kyseliny, vyvazovač mykotoxinů, silné antioxidanty, které se významně podílí na funkci imunitního systému, ředění hlenu v dýchacích cestách, přispívají ke snížení projevů RAO, rekurentní obstrukce dýchacích cest; IAD, zánětlivé onemocnění dýchacích cest).

Pulmonex obsahuje bylinné extrakty, vitaminy a stopové prvky, které se významně podílí na podpoře imunitního systému, na ředění hlenu v dýchacích cestách.

DHA kyselina dokosahexaenová omega n-3, u které byl opakovaně prokázán pozitivní vliv dlouhodobého podávání na snížení projevů hypersenzitivních onemocnění.
Alltech Mycosorb A+ Equine určený k eliminaci mykotoxinů, zabraňuje jejich absorpci z trávicího traktu do cévního řečiště.
Vitamin C, MSM antioxidanty a bioflavonoidy podílející se na snížení oxidačního stresu.
Bylinný komplex s obsahem polysacharidů a slizovitých látek, podporují regeneraci zánětem poškozených sliznic s mírným baktericidním účinkem,
působí na ředění hlenů v dýchacích cestách a usnadňují vykašlávání.
Ostropestřec je důležitou nutriční podporou pro játra, která mají klíčovou úlohu

při metabolismu a transportu živin. Jsou hlavním orgánem odpovědným za detoxikaci, regeneraci, odvod metabolitů, toxinů a balastních látek z těla.

Pulmonex je vhodným doplňkem bezprašného managementu koní, který je pro kontrolu onemocnění nezbytný.

Doplňkové krmivo pro koně v granulované formě - složení: Alltech Mycosorb A+Equine, eucalyptus, ostropestřec mariánský, olej z mořských řas se standardizovaným obsahem DHA, Schizochitrium lamaricum, MSM – methylsulfonyl methane, ascophyllum nodosum, adhatoda vasica extrakt, břečťan, pukléřka, mateřídouška, tymián, oman, zázvor.
Nutriční doplňkové látky v kg: vitamin C 200 000 mg.

Doporučené dávkování:
50 g do krmné dávky pro koně o hmotnosti 550-600 kg.
POZOR může být v rozporu z pravidly FEIviz. aktuální přehled zakázaných látek.
Upozornění: doplňkové krmivo používejte po odeznění akutních příznaků a projevů dušnosti.
Při podávání jakéhokoli krmného doplňku, který má ovlivňovat dýchací funkce,
je třeba brát v potaz způsob ustájení, kvalitu krmení a formu zátěže.

Balení:
1500 g

 

Kategorie: DÝCHACÍ APARÁT
5
4x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 16.5.2023
Za mě skvělý produkt. Koník je dušný a myslím že Pulmonex hodně pomáhá 😊
5
Avatar autora | 19.11.2021
Vhodný doplněk
5
Avatar autora | 22.2.2021
+ dobrá cena, kvalitní produkt