Cuketa 500 g

Cuketa neškrobová zelenina s nízkou kalorickou hodnotou vhodná pro krmné dávky BARF, pro senzitivní psy na eliminačních dietách, psů v redukčních režimech, pro přirozené snížení příjmu kalorií.

Můžeme doručit do:
23.7.2024
169 Kč / ks 3 Kč / 10 g
Skladem

Cuketa neškrobová zelenina s nízkou kalorickou hodnotou, bohatá na vlákninu, antioxidanty, vitaminy, minerály a stopové prvky.
Zařazením cukety do krmné dávky podpoříte nejen zažívání svého psa, ale díky přítomnosti cenných látek, také jeho celkovou vitalitu.
Cuketa je báječnou nízkokalorickou komponentou krmných dávek BARF i krmných dávek senzitivních psů na eliminačních dietách, při poruchách trávení, psích diabetiků, psů v redukčních režimech, pro přirozené snížení příjmu kalorií v krmné dávce.
Polysacharidová vláknina včetně pektinu, má jednoznačný přínos pro regulaci krevního cukru. Díky nízkému glykemickému indexu a obsahu sacharidů pomáhá předcházet prudkým výkyvům inzulinu. Dieta s vysokým příjmem vlákniny je účinný i preventivní způsob, jak zlepšit poruchy metabolismu.

U trávicích poruch vláknina cukety působí prebioticky, podporuje růst prospěšných mikroorganismů, hydratuje a poskytuje základní elektrolyty a živiny pro trávicí aparát zejména u průjmových nebo zácpových stavů, slizy, pečující o střevní výstelku u specifických poruch trávení. Povzbudíme-li funkci střev, podpoříme látkovou výměnuvylučování odpadních látek z organismu. 
I když cuketa nemusí být každodenní součástí krmné dávky, skvělé vlastnosti cukety můžete využít při pečení dietních pamlsků s vlákninou.

Složení: 100 % dehydratovaná cuketa.
Doporučené dávkování pro psa o hmotnosti 15 - 20 kg: 10 - 20 g do krmné dávky. 
Pečení pamlsků: přidejte 80 - 120 g  dehydratované cukety na 500-700 g těsta a vytvořte lahodné pochoutky pro svého čtyřnohého parťáka.

Balení:
500 g

 

 

Kategorie: PŘÍLOHY PRO BARFOVÁNÍ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: