Biotin FORTE 750 g

Novinka Tip Věrnostní sleva
Biotin FORTE

Biotin Forte - vyvážená nutriční podpora s jedinečnou kombinací sulfurovaných aminokyselin, biotinu, zinku a mědi, které společně poskytují optimální podporu pro zdraví kopytní rohoviny, srsti a pokožky.

Můžeme doručit do:
23.7.2024
590 Kč / ks 20 Kč / 25 g
Skladem

Biotin Forte je velmi pokročilá super koncentrovaná granulovaná forma, zaměřená na přímou nutriční podporu kopytní rohoviny, srsti a pokožky.

Kůň je tak zdravý tak, jak vypadají jeho kopyta.

Doplňkové krmivo obsahuje jedinečnou kombinaci sulfurovaných aminokyselin, které jsou velmi důležité pro tvorbu tvrdých proteinů keratinu.
AMKBIOTIN
Keratin je fibrilární protein zajišťující komplexní síťovou strukturu skládající se z dlouhých tenkých vláken, která poskytují kopytům nejen jejich charakteristickou pevnost a pružnost, ale i ochrannou bariéru před pronikáním patogenů a bakterií. Je pevný, odolný a zároveň dostatečně pružný, aby umožnil pohyb a tlumení nárazů.


Dostatečný přísun biotinu 40 mg v denní dávce podporuje rychlejší růst a obnovu kopytní rohoviny, což může být zvláště užitečné při léčbě kopytního rozpadu a dalších problémů spojených s kopyty, kde dochází narušení integrity lamina i v důsledku metabolických onemocnění nebo krmných chyb.
Biotin - vitamin H se nachází prakticky v každé buňce v těle a je nezbytným koenzymem v metabolismu sacharidů, tuků a bílkovin i syntézu keratinu.
MINBIO
Chráněné chelátové formy stopových prvkůNA FORMĚ ZÁLEŽÍ.
Chelátové vazby stopových prvků jsou vysoce vstřebatelnou a zároveň nejbezpečnější formu s vysokou stabilitou.
Stopové prvky zinku a mědi s vyšší biologickou dostupností jsou zapojeny do funkcí imunitního systému, produkce a regulaci hormonů, jako koenzymy pro enzymy se podílí na odstraňování reaktivních forem kyslíku, které chrání tělo před oxidačním poškozením.
Společně s vitaminy C & E přirozeně fungují v synergii, jako silná antioxidační ochrana.


Ostropestřec je důležitou nutriční podporou pro játra, která mají klíčovou úlohu při metabolismu a transportu živin. Jsou hlavním orgánem odpovědným za detoxikaci, regeneraci, odvod metabolitů, toxinů a balastních látek z těla. Má prokázaný vliv na přímou neutralizaci endotoxinů a jejich podílu na rozvoji laminitidy.

Doplňkové krmivo pro koně složení v kg: ostropestřec mariánský, jablečná vláknina, fibrilovaná vláknina, řepkový olej.
Nutriční doplňkové látky - stopové prvky: zinečnatý chelát glycinu 8 000 mg, měďnatý chelát glycinu 800 mg, síra 2,64 %.
Nutriční doplňkové látky - aminokyseliny: DL-methionin, L- lysin, L-cystin, L-glycin, L-phenylalaninL-threonin - 20,2 %.
Nutriční doplňkové látky - vitaminy: vitamin C 20 000 mg, vitamin E 4 000 mg, biotin 1 600 mg.

Analytické složky: protein 22,4 %, olej 4,5 %, popel 11,1 %, vláknina 21 %, škrob <0,100 %, sacharidy 6,6 %, vápník Ca 2,1 %, sodík Na 1,26 %, fosfor P 0,20 %.

Doporučené dávkování:
25 g denně pro koně o hmotnosti 550 - 600 kg.

Doplňkové krmivo bez dopingu, v souladu s pokyny FEI. Lze použít při soutěžích.
Balení: 750 g

 

Kategorie: KŮŽE SRST A KOPYTA
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VH Avatar autora | 31.3.2024
Funguje, spokojenost.