Dromy Imuno 1,5 kg

Tip Věrnostní sleva
imunon

Granulovaná směs s obsahem biologicky aktivních látek, bylin, probiotiky, vyvazovačem mykotoxinu pro cílenou podporu imunitního systému.

Můžeme doručit do:
20.6.2024
681 Kč / ks 23 Kč / 50 g
Skladem

Dromy IMUNO obsahuje účinné látky, které aktivně posilují imunitní systém a přispívají k lepší obranyschopnosti organismu koně.

Probiotické mikroorganismy Alltech - YEA SACC ®1026, podporují obnovu přirozené rovnováhy střevní mikroflóry. Využívají škodlivé látky způsobující nadměrné překyselení trávicího traktu a tím vytváří ideální prostředí pro růst a rozmnožování potřebných buněčných mikroorganizmů, které zajišťují trávení a vstřebávání živin z krmné dávky.

Nejnovější generace vyvazovače mykotoxinů Alltech Mycosorb Equine A+ z organismu nevyvazuje vitaminy ani minerální látkyPři průchodu trávicím traktem na sebe navazuje polární tak i nepolární mykotoxiny a tím zabraňuje jejich absorpci z trávicího traktu do cévního řečiště. Navázané mykotoxiny jsou vyloučeny trusem.

Lysinesenciální aminokyselina, nezbytná pro dostupnost bílkovinZásadní pro budování, udržení a podporu vývoje hřbetní linie a svalové hmoty. Zlepšuje regeneraci po fyzické zátěži, i v rekonvalescenci, nezbytná pro tvorbu hormonů, enzymů a imunitních protilátek, pro koně ohrožené EHV-1.

Methionin - detoxikační i antioxidační aminokyselina, je zdrojem nezbytné síry, pomáhá z organismu odstraňovat volné radikály a těžké kovy.

Echinacea purpurea, rakytník řešetlákový, plod růže šípkové, extrakt hlívy ústřičnéobsahují látky s vysokou imuno-modulační schopností, stimulující přirozenou imunitní odpověď organismu.

Na imunitní systém koně negativně působí řada faktorů jako například nedostatečná výživa, nevyvážená krmná dávka s nedostatkem vitaminů a minerálních látek, stres, dlouhodobá fyzická zátěž, zranění, nevhodné podmínky ustájení, i stáří s kterým se efektivita imunitního systému snižuje.

Doporučujeme užívat při:  suplementaci nedostatečné výživy a podpory imunitního systému, pro staré, oslabené i stresované koně, podpora uzdravování a zotavování po nemoci nebo úrazu, pro koně ve vysoké fyzické zátěži se sklony ke krvácivosti EIPH.

Doplňkové krmivo pro koně granulovaná forma složení v kg: rakytník řešetlákový, echinacea purpurea, růže šípková, Alltech - YEA SACC ®1026, 
Alltech Mycosorb Equine A+, 
ostropestřec mariánský plod, lysin, pískavice řecké seno, DL methionin, vitamin C, hlíva ústřičná extrakt.

Zootechnické doplňkové látky v 1 kg: látky zvyšující stravitelnost, stabilizátory střevní flóry:
Alltech - YEA-SACC ®1026 Sacharomyces cerevisiae ®1026 0,85 x 1010 CFU/kg.

Nutriční doplňkové látky: sloučeniny stopových prvků:
zinek Zn - ve formě chelátu zinku 2 000 mg.

Aminokyseliny: L-lysin 50 000 mg, DL-methionin 20 000 mg.
Vitaminy: vitamin C: 34 000 mg, vitamin E (jako alfatokoferol) 4000 mg.

Doporučené dávkování pro koně o hmotnosti 550 - 600 kg:
50 g denně do krmné dávky pro koně o hmotnosti 550 - 600 kg, po dobu 1 - 2 měsíců.

Balení: 1500 g

 

Kategorie: IMUNITNÍ SYSTÉM
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 17.6.2023
+ Cena s tým čo všetko obsahuje
+ Prirodne
+ Chuť
+ Vôňa