Mrkev sušená jemná 3,5 kg

Jsem tvůj věrný kůň a chci ti říct, co pro mě znamená mrkev. Když cítím tu sladkou vůni mrkve, hned se mi rozzáří oči. Mrkev je pro mě největší pochoutka, skvělá odměna po dobrém tréninku, zamíchaná do krmení, nebo jen tak, když mě chceš potěšit.

Můžeme doručit do:
23.7.2024
289 Kč / kg 2 Kč / 30 g
Skladem

Sušená mrkev je dehydratovaný produkt vyrobený z čerstvé mrkve. Tento proces zachovává nutriční hodnoty původní zeleniny, včetně vitaminů a minerálů. Sušená mrkev má dlouhou životnost a je snadno skladovatelná.

Využití v  krmné dávce: přidáváme jako doplněk ke standardní krmné dávce. Sušenou mrkev lze kombinovat s jinými krmivy nebo podávat samostatně.

Jak využít v krmné dávce?
Vitamin A: sušená mrkev je zdrojem beta-karotenu, který se v těle koně přeměňuje na vitamin A, který je klíčový pro zrak, imunitní systém a zdravou pokožku.
Vitaminy B a C: přispívají k celkovému zdraví, podporuje imunitní systém a metabolismus.
Minerály: draslík, vápník, železo, které jsou důležité pro správnou funkci svalů a kostí.

Trávicí systém: sušená mrkev je vhodnou komponentou krmných dávek, při poruchách trávení, zácpách i průjmovém onemocněníVlákninapektin obsažené v mrkvi se významně podílí na regeneraci žaludeční a střevní sliznice, optimalizují průchod natráveniny a z části působí detoxikačně.

Chutnost a motivace: koně sušenou mrkev milují pro její sladkou chuť. Lze ji využít jako zdravou pochoutku pro motivaci i pro zchutnění krmné dávky. V kombinaci s cukrovarskými řízky je pro koně neodolatelná.

Hydratace: přestože je sušená, ve formě mashe přispívá k hydrataci, zejména v teplejším období, během náročného tréninku, při nechutenství.

Složení: dehydratovaná mrkev 100 %.
Dávkování pro koně o hmotnosti 550 – 600 kg:
Zchutnění krmné dávky v závislosti na velikosti a potřebách koně:  30 – 150 g.

Balení: 3,5 kg

Kategorie: TRÁVÍCÍ APARÁT

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: