Kurkumový sirup 1 l

Tip Věrnostní sleva
kurkumový

Kurkumový sirup pro koně je velmi lahodné doplňkové krmivo, vykazující významné preventivní účinky při podání u respiratorních, jaterních,
trávicích a žaludečních obtíží.

Můžeme doručit do:
23.7.2024
460 Kč / ks 14 Kč / 30 ml
Skladem

Kurkumový sirup pro koně s obsahem extraktu rostliny curcuma longa L. extraktem Biopiperinu® - černého pepře a skořicovníku cejlonského.

Významné preventivní účinky, byly zjištěny při podání u respiratorních, jaterních, trávicích a žaludečních obtíží.

Kurkuminoidy jsou silné antioxidanty, řadí se mezi polyfenoly - látky s protizánětlivou aktivitou, bioflavonoidy, flavany a flavanoly, s vysokou antioxidační aktivitou. Kurkumin zvyšuje biodostupnost vitaminu E a zvyšuje koncentraci alfa-tokoferolu v plicní tkáni, kde se váže na albumin hydrofobními vazbami a může tedy být transportován do vhodných cílených buněk, kde vyvolává své terapeutické účinky.
Studie in vitro proti atakům bakterie Helicobacter pylori, významně snížila jeho koncentraci s výsledkem potlačení infekce i zánětu slizničních buněk.

Piperin standardizovaný extrakt z plodů piper nigrum, je nezbytný pro plnou resorbci kurkuminoidů. Podílí se na stimulaci histaminových receptorů přítomných v žaludku, podporuje produkci žaludečních šťáv a metabolismusZvyšuje absorpci selenu, vitaminu B a C, kurkuminu, koenzymu Q10, betakarotenu a dalších živinKombinace kurkuminoidů a piperinu působí synergickypo požití zvyšuje dostupnost kurkuminoidů a jejich vstřebání.

Skořicovník cejlonský - cinnamomum zeylanicum s obsahem silic je podpůrnou bylinou v oblasti trávení, silice a další obsažené látky působí na uvolnění křečí hladkého svalstva, omezení plynatosti, podpoře chuti k jídlu. Celkově působí na zlepšení metabolických funkcí.

Doporučujeme užívat pro: zvýšení obranyschopnosti organismu, posílení imunitního systému, při výskytu potravních alergií, průjmových stavů, po antibiotické terapii, špatné krmitelnosti, u po-kolikových stavů, dietoterapii, po operačních výkonech.

Dávkování pro koně o hmotnosti 550 - 600 kg:
k prevenci 30 ml denně.
ke zlepšení kondice: 50 ml denně.
Podávejte nejdéle po dobu 2 měsíců. Není vhodné pro březí.

Doplňkové krmivo pro koně složení: glukózo-fruktozový sirup, curcuma longa L. standardizovaný extrakt s obsahem 97 % curcuminoidů.
V equivalentu 10 kg mletého oddenku rostliny Curcuma longa L., Piperin standardizovaný extrakt Piper nigrum s obsahem 95 % piperinu.
Skořice cejlonská - Cinnamomum zeylanicum.

Balení: 1000 ml

Kategorie: BYLINNÉ SIRUPY A OLEJE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: