Rakytníková šťáva 2 l

Novinka Tip
z rakytníku

Rakytníková šťáva je koncentrát doslova nabitý živinami ne jen pro čtyřnohé parťáky.
Podpora z přírody pro zdravé trávení, imunitní systém, dýchací cesty, srst a pokožku. 

Můžeme doručit do:
20.6.2024
299 Kč / ks 7 Kč / 50 ml
Skladem

Rakytník je pro koně přírodním doplňkem zejména pro podporu v oblasti trávení, imunitního systému, dýchacích cest, pro zlepšení kvality srsti a pokožky.

Rakytníková šťáva obsahuje téměř 200 živin s pozoruhodným profilem antioxidačních sloučenin, které chrání stabilitu buněčných membrán. 
Antioxidanty z rakytníku blahodárně působí v celém organismu. Flavonoidy a polyfenoly s ochranou proti oxidativnímu stresu, podporou pro srdce, cévy, imunitní systém a snížení zánětlivých stavů v organismu.

Vláknina z dužniny rakytníku, která je potravou pro prospěšné bakterie v tlustém střevě s pozitivním vlivem na střevní peristaltiku oceníme u chronických stavů trávicího aparátu.  Účinně se podílí na snížení rizika zánětlivých stavů sliznic žaludku a střev. Zdravá střevní mikroflóra je nezbytná pro zdravou aktivitu zadního střeva a jeho roli při trávení, absorpci živin a vody. Rakytníková vláknina má nezanedbatelný vliv na snížení hladiny cholesterolu i regulaci cukru v krvi.

Tuk obsahuje kompletní skladbu omega n-3, omega n-6, omega n-7 a omega n-9. Jsou účinnou podporou při zánětech sliznic trávicího traktu. Aktivní živiny, vyživují jemné slizniční membrány žaludeční, střevní sliznice i dýchacích cest.

Karotenoidy jsou skupinou pigmentů, které mají řadu pozitivních účinků zejména díky svým silným antioxidantním vlastnostem a schopnosti přeměny na vitamin A, který je nezbytný pro regeneraci a ochranu pokožky i správnou funkci sítnice.

Barvu plodu od oranžové až červené určuje obsah karotenoidůChuť plodů sladší nebo trpčí ovlivňuje obsah sacharidů a fenolových sloučenin,
se silným baktericidním účinkem.

Složení: 100 % šťáva z rakytníku - Hippophae rhamnoides - Seabuckthorn Pure Juice. 

Analytické složky v kg: energie/kalorie: 1990 kJ/ 480 kcal, protein 0,6 %, vláknina 1,8 %, tuk 3, 8 %, sacharidy 1,9 %, sodík 0,1 %, vitamin C 700 – 2500 mg.

Doporučené dávkování pro koně o hmotnosti 550 - 600 kg:
k prevenci: 50 ml denně.
ke zlepšení kondice: 100 ml denně po dobu 2 - 3 měsíců.

Balení: 2000 ml

Kategorie: PRO PSY A KOČKY

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: