Vitamin C 200 tbl.

Tip Věrnostní sleva
pes nizka px vitamin c

Vitamin C tablety se šípky, pro účinnou podporu obranyschopnosti organismu a správnou funkci imunitního systému.

Můžeme doručit do:
23.7.2024
425 Kč / ks 2 Kč / 1 ks
Skladem

Doplňkové krmivo s vitaminem C ve formě postupného uvolňování, obohacené o extrakt Růže šípkové, která je přirozeným zdrojem vitaminůC, A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, E; minerálů: draslík, hořčík, zinek, vápník, železo, měď, fosfor; a dalších nepostradatelných bioflavonoidů, které v přírodě vitamin C provázejí a zvyšují jeho účinek.

Potřeba vitaminu C v organismu výrazně stoupá při zvýšené námaze, jako jsou pooperační a posttraumatické stavy, infekční onemocnění,
respirační onemocnění, alergické projevy, stresové situace při přesunech, u starších jedinců s chronickými infekcemi a sníženou imunitou, vakcinace.

Při těchto stavech se potřeba vitaminu C zvyšuje, organismus velmi omezeně zajišťuje produkci vitaminu C, která během 48 hodin výrazně klesá.

Vitamin C je nezbytný pro řadu důležitých metabolických dějů v organismu, zejména pro obranyschopnost proti bakteriálním a virovým infekcím. Je nezbytný pro syntézu kolagenu v pojivových tkáních, resorpci železa, hojení poraněných tkání, přeměnu vitaminu D3 na kalcitriol, mineralizaci kostí, syntézu hormonů kůry a dřeně nadledvin, odolnosti při stresových situacích, rekonvalescence z již probíhajícího onemocnění i detoxikační procesy. Chrání před volnými radikály, které vznikají při tvorbě energie a imunitních reakcích. Napomáhá dalším antioxidantům jako je vitamin E, návrat do své aktivní formy.

Doplňkové krmivo pro koně a psy - složení: kyselina L askorbová, prášková celulóza, extrakt Rosa cannina.

Doporučené dávkování: 1 tableta - 1000 mg vitaminu C, extrakt růže šípkové 10:1 - 50 mg.
Pro koně o hmotnosti 550-600 kg maximálně po dobu 10 dnů:
5 tablet denně.
Pro psa o hmotnosti 15 - 20 kg maximálně po dobu 10 dnů:
1 tableta denně.

Vakcinace: 3 dny před plánovanou vakcinací, poté pokračovat 7 dnů. Pooperační a posttraumatické stavy maximálně po dobu 10 dnů.

Balení: 300 g - 200 tbl.

Kategorie: PRO PSY A KOČKY

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: