Jahoda plod mletá 1 kg

Tip Věrnostní sleva VÝPRODEJ
JAHODY

Pro podporu obranyschopnosti organismu prevence nachlazení, posílení cévních stěn, dýchacího aparátu i vylučovacího ústrojí.

Můžeme doručit do:
20.6.2024
109 Kč / ks 3 Kč / 30 g
Skladem
Jahody jsou ceněné pro svůj vysoký obsah živin, a především pro své antioxidační složky. Jsou bohatým zdrojem vitamínu C, který podporuje syntézu kolagenu a spolu s vitaminem E představuje silné antioxidanty. Tyto látky napomáhají vstřebávání železa a přispívají k ochraně organismu před volnými radikály. Antioxidanty, které se nacházejí jak v nažkách, tak i v dužině jahod, mají schopnost snižovat oxidační stres. Jahodový prášek je skvělým zdrojem vlákniny a nízkomolekulárních cukrů, jako je fruktóza, glukóza a sacharóza. Ovocné kyseliny se podílejí se na posílení cévních stěn a pružnost krevních vlásečnic, působí na snížení hladiny cholesterolu v krvi.

Zahrnujeme do krmné dávky pro zchutnění, podporu imunitního, kardiovaskulárního, trávicího systému a podpoře látkové výměny.
Nepřidáváme žádná objemová činidla, konzervanty ani žádné další přísady.

Zrna jahod obsahují olej s vysokou nutriční hodnotou polynenasycených mastných kyselin až 36 % kyseliny alfa-linolenové, která je esenciální mastnou kyselinou.

Složení: Jahodník obecný – Fragaria vesca
Analytické složky: protein 17,6 %, vláknina 30,5 %, tuk 10 %.

Doporučené dávkování pro koně o hmotnosti 550–600 kg:
k prevenci: 30 g denně,
ke zlepšení kondice: 50 g denně.
Pro psa o hmotnosti 15 - 20 kg:
k prevenci: 2 g denně,
ke zlepšení kondice: 4 g denně.
Pro kočku 5 kg: 1/4 čajové lžičky denně.

Kategorie: BYLINKY PRO KONĚ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: