Dromy Omega HEMP 3 kg

Tip Věrnostní sleva
OMEGA HEMPW

Doplňkové krmivo s obsahem kvalitních tuků a nepostradatelných esenciálních mastných kyselin.
 

Můžeme doručit do:
20.6.2024
398 Kč / ks 5 Kč / 40 g
Skladem

Omega HEMP je doplňkové krmivo určené pro koně všech kategorií. Úprava olejnatých semen konopné, lněné, osteropestřecové semínko, poskytují v krmné dávce až 45 % kvalitních tuků, s vyváženým poměrem omega n-3 a n-6 esenciálních mastných kyselin kyseliny alfa-linolenové a kyseliny linolové, které jsou důležité zejména pro řízení a souhru životních procesů v organismu, správnou funkci buněčných stěn, nervů, imunitního systému, srdečně - cévního systému.
Olejnatá semena poskytují pomalou, postupně uvolňující se energii a jsou bohatou zásobárnou dalších látek vitaminy skupiny A, B1, B2, B6, C a Ez minerálních látek - vápník, sodík, fosfor, hořčík, draslík, železo, mangan, zinek, křemíkdále lecitin, polyfenoly a lignany a kyselinu kanabidiolovou se silným baktericidním účinkem.
Doplňkové krmivo obsahuje 30 % lehce stravitelných rostlinných bílkovin, obsahující všech 
23 aminokyselin, včetně 8 esenciálních. Vláknina v semenech je nezbytná pro růst a rozmnožování potřebných buněčných mikroorganismů, které zajišťují trávení a vstřebávání živin z krmné dávky. Oba druhy vláknin mají pozitivní vliv na trávicí aparát a jeho funkci.

Doporučujeme užívat: celoročně zejména v průběhu jarních a podzimních měsíců, v době přelínávání, jako doplněk tukové složky krmiva, pro koně náchylné k tuhnutí svalů (tying-up), pro podporu a detoxikaci organismu, pro regeneraci žaludeční sliznice, u po- kolikových stavů,
podpora léčby žaludečních vředů, ke stimulaci imunitního systému, pro seniory a rekonvalescenty, u zhoršené kvality pokožky a srsti u dermatologických pacientů a muchařů.

Dávkování na 100 kg hmotnosti koně:
30 - 50 g denně. 1 odměrka =± 70 g.

Doplňkové krmivo pro koně složení: konopné semeno, lněné semínko získané lisováním semene Linum Usitatissimum Linaceae, 
ostropestřecové semeno získané lisováním semene Silybum marianum (L.), Gaertner.

Může být v rozporu s pravidly FEI.

Balení:
3 kg.
Je zasíláno v obalu umožňující bezpečnou přepravu a doručení.

Kategorie: KŮŽE SRST A KOPYTA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: