Kopřiva dvoudomá list 1 kg

Věrnostní sleva Trvale nízká cena
KOPRIVA LIST

Polyvitaminózní bylina pro podporu trávení, detoxikaci organismu s mírným močopudným účinkem. Pro podporu krvetvorby, regulaci glukózy a snížení hladiny cukru v krvi.

Můžeme doručit do:
20.6.2024
186 Kč / ks 6 Kč / 30 g
Skladem

URTICA DIOICA HERBA  - KOPŘIVA DVOUDOMÁ

vhodný jako podpůrný krmný doplněk pro své vitaminózní, detoxikační a močopudné účinky. List a nať zvyšující tvorbu a vylučování moči; listy celkově posilují organismus, působí na snižení hladiny cukru v krvi. Močopudný prostředek při otocích, obtíží močových cest a revmatismu. Kopřiva se uznává jako poly-vitaminózní rostlina při avitaminózách. Chlorofyl působí povzbudivě na metabolismus a zároveň působí proti chudokrevnosti. Na jaře je nejúčinnější bylinou na pročištění krve, prevence onemocnění, jako detoxikačí bylina pro jarní očistu se zaměřením na játra a žlučník.

Listy obsahují množství chlorofylu (až 1%), asi 15% minerálních látek zejména hořčík, karotenoidy, flavonoidy, organické kyseliny, již výše uvedené aminy acetylcholin (asi 1%), histamin (asi 0,5%) a serotonin (asi 0,02%), sacharidy (např. arabinózu, galaktózu, glukózu, manózu), vitaminy B2, v mladých listech vitamin C), aminokyseliny, glukoniny, třísloviny, fytoncidy, kyseliny šťavelovou, mravenčí, octovou, pantotenovou (B6), křemičitou a další látky acetylcholin (1 %), histamin (až 0, 5 %), serotonin (0,02 %). Kopřiva má také značný obsah chlorofylu a fytoncidní látky.

Složení: Urtica dioica herba - Kopřiva dvoudomá list

Doporučené dávkování pro koně o hmotnosti 550 - 600 kg:
k prevenci: 50 g denně,
ke zlepšení kondice: 100 g denně.

Pro psa o hmotnosti 15 - 20 kg:
k prevenci: 8 g denně,
ke zlepšení kondice: 15 g denně.
Pro kočku 5 kg:
1/2 čajové lžičky denně.

 

 

Kategorie: BYLINKY pro psy a kočky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: