Dromy L-Carnitin sirup 1 l

Pro energetický metabolismus a zlepšení výkonnosti a svalové síly.

Můžeme doručit do:
20.6.2024
698 Kč / ks 21 Kč / 30 ml
Skladem

Doplňkové krmivo L-Carnitin je vhodné pro všechny kategorie vysoce výkonnostních sportovních koní.

Obsahuje látku nazývanou L-carnitin, která se přirozeně vyskytuje v těle, zejména v kosterní a srdeční svalovině. Tato látka hraje klíčovou roli v energetickém metabolismu tuků.
L-Carnitin přenáší mastné kyseliny (tuky) přes membránu do mitochondrií svalových buněk kde umožňují využití tuků, jako zdroje energie.
Potřeba L - carnitinu stoupá vždy s objemem fyzických aerobních aktivit a dlouhodobých výkonech, které mohou vést ke snížení obsahu L-Carnitinu ve svalech. Efektivita L-Carnitinu se projevuje především při vytrvalostní námaze aerobního charakteru, kde je dostatečné zásobování pracujících svalů kyslíkem klíčové. Je důležité si uvědomit, že biochemický mechanismus využití mastných kyselin je adaptivní proces, který vyžaduje pravidelné podávání mastných kyselin - tuků pro plnou účinnost L-carnitinu.

Doplňkové krmivo L-Carnitin má pozitivní účinky:

  • Podporuje kardiovaskulární systém: má pozitivní vliv na zdraví srdce a cév.
  • Podporuje výkonnost vytrvalostního charakteru: zvyšuje schopnost těla využívat tuky jako zdroj energie při dlouhodobé fyzické aktivitě.
  • Urychluje regeneraci po zátěži: pomáhá organismu rychleji se regenerovat po fyzické námaze.
  • Snižuje tvorbu kyseliny mléčné ve svalech: pomáhá omezit tvorbu kyseliny mléčné, což může vést k lepšímu komfortu během cvičení.
  • Zvyšuje aktivitu imunitních buněk ve stresových situacích:  má pozitivní vliv na imunitní systém, zejména ve stresových situacích.

Je důležité dodržovat pravidelnou a dlouhodobou aplikaci L-Carnitinem, pro dosažení plného potenciálu a účinku této látky.

Doplňkové krmivo pro koně složení v kg:

Glukózo fruktózový sirup  
L - carnitin  330 000 mg


Dávkování pro koně o hmotnosti 550 - 600 kg:
30 ml denně do krmné dávky.

Doplňkové krmivo bez dopingu, v souladu s pokyny FEI. Lze použít při soutěžích.
Balení:
1000 ml

Kategorie: SVALOVÝ APARÁT

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: