Zákaznická podpora:+420 775 070 513dromy@dromy.cz

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2113 hodnocení
5
2078x
4
22x
3
2x
2
1x
1
10x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

EM Avatar autora Eliška Mitášová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.6.2025
SL Avatar autora Simona Lorencova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.6.2025
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.6.2025
+ Spokojenost,pravidelně nakupuji,rychlé dodání

OD Avatar autora Oksana Deniak Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.6.2025
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.6.2025
+ Vše vyřízeno obratem

DM Avatar autora Dagmar Mlýnková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.6.2025
Obchod je výborný, široký sortiment, velmi zajímavé produkty a rychlé dodání.
IT Avatar autora Iveta Tejčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.6.2025
Spokojenost, kvalita,nakupuji pravidelně
IA Avatar autora Iveta Adamová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.6.2025
Super rychlost, dárek a milé ochotné paní při úpravě objednávky po telefonu. Vřele doporučuji.
ZK Avatar autora Zuzana Koudelová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.6.2025
KK Avatar autora Karolína Kopáčová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.6.2025
Rychlost dodání, objednáno ve čtvrtek ráno a v pátek dopoledne k vyzvednutí 👌
AS Avatar autora Anna Stiborová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.6.2025
Objednávka obchodem odeslána v den objednání, druhý den doručena do Zásilkovny - super rychlost. K objednávce byl přidán milý dárek, mohu jen doporučit. :)
TD Avatar autora Taťána Dvořáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.5.2025
Objednávala jsem poprvé a spokojenost. Rychlé vyřízení a dodání zboží. Obchod doporučuji.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.5.2025
rychlé vyřízení
AM Avatar autora Alice Marešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.5.2025
Vždycky jsem byla moc spokojená, produkty jsou super a obrovský výběr 🤩.
MV Avatar autora Markéta Vondráčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.5.2025
VL Avatar autora Valentýna Luňáčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.5.2025
Bleskurychlé vyřízení objednávky a dodání zboží. Do 24 hodin jsem měla doma.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 24.5.2025
rychlé dodání
SM Avatar autora Sylwia Majsak Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.5.2025
Super muzu jen doporučit.
KD Avatar autora Kateřina Doláková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.5.2025
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.5.2025
+ Profesionální a individuální přístup
+ Rychlé dodání a příznivé ceny

Ovládací prvky výpisu

2120 položek celkem