Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2095 hodnocení
5
2061x
4
22x
3
2x
2
0x
1
10x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

LK Avatar autora Lívia Koščelniaková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.6.2023
skvelá rýchlosť dodania, najlepšia cena daného produktu
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.6.2023
+ Velmi rychlé dodání
+ Kvalitní výrobek

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.6.2023
+ velmi rychlé, skvělá práce - děkuji

PM Avatar autora Petra Mráčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.6.2023
VZ Avatar autora Veronika Zelenková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.6.2023
Avatar autora Sandra Šístková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.6.2023
MS Avatar autora Marcela Stehlikova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.6.2023
SC Avatar autora Soňa Chovancová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.6.2023
Ja som spokojná s kvalitou aj zabezpečením dopravy.
VD Avatar autora Věra Dušková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.6.2023
OK Avatar autora Olga Kelemenová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.6.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.6.2023
Rychlost
RT Avatar autora Regína Tisoňová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.5.2023
Maximální spokojenost jak s výrobky, tak s bleskovým dodáním objednaného zboží. Ráda zde nakupuji.
SD Avatar autora Stanislava Doležalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.5.2023
velká spokojenost, rychlé dodání, vysoká kvalita
EK Avatar autora Eliška Kostková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.5.2023
Přímo bleskurychlé doručení! Vždy je radost u vás objednávat. Moc děkuji.
JK Avatar autora Jana Kubartová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.5.2023
Avatar autora Hana Šafrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.5.2023
pět hvězdiček
SC Avatar autora Stanislava Carvová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.5.2023
JJ Avatar autora Jaroslava Jorová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.5.2023
Vše super, obchod doporučuji.
PS Avatar autora Pavla Sychrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.5.2023
Není problém platit dopředu,rychle dodání.Za mě super
Avatar autora Marie Šikýřová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.5.2023
Velmi rychlé vyřízení objednávky. Podle vytíženosti přepravce mám balíček druhý den, maximálně do dvou dnů, doma. A připravek na klouby FlexVet je jediný, který mi u psa skutečně zabírá a vidím u něho nějaké zlepšení.

Ovládací prvky výpisu

2102 položek celkem